درباره سایت آچار گوشی

تیم ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای و با تجربه از سال‌ها پیش کار خود را در زمینه تعمیرات موبایل شروع کرده و تلاش داشته که با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب مشتریان خود را راضی نگه دارد.علاوه بر آن اطمینان داده است که تمامی کارهایی که بر عهده می‌گیرد را با ضمانت انجام دهد، از استانداردهای بین المللی پیروی کند و همچنین قطعات مناسب و اصلی را برای تعمیرات به کار ببرد.تیم آچارگوشی از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات موبایل استفاده کرده و  دانش و تخصص روز دنیا را برای تعمیر تمامی گوشی‌ها به کار می برد. این تیم درک می‌کند که موبایل برای بسیاری از افراد بخش حیاتی از زندگی روزمره آنها است  بنابراین اینجاست که پاسخگوی تمام نیازها باشد.

عملکر کارمندان آچار گوشی در چندین بخش مختلف تا به امروز

2023
سال تاسیس
1000
رضایت مشتریان
190
تعداد شرکت های همکاری کننده
1
دفاتر
21
اعضای تیم
750
پروژه های تکمیل شده

به روز ترین ابزار ها

ما در سایت آچار گوشی تلاش می‌کنیم تا با به روز ترین ابزار ها تعمیرات گوشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم، به طوری که شما بتوانید دستگاه خود را هر چه سریعتر به شکل اول  استفاده نمایید.

بهترین تجهیزات

پیروی از استانداردهای بین المللی، برای ما امری بسیار مهم است. ما در سایت آچار گوشی، تضمین می‌کنیم که تمامی خدمات تعمیراتی با کیفیت بالا و به صورت حرفه‌ای با بهترین تجهیزات ارائه شود.